Nasıl Mağaza Açılır

NASIL MAĞAZA AÇARIM.

 1. Yedi24ilan e-ticaret online alışveriş ilan sitesinde nasıl mağaza açılır. Burada önemli olan e-ticaret için mağaza açmıyorsanız? izlemeniz gereken yol altta belirtildiği gibi devam ederek mağazanızı oluşturun. Şayet E-Ticaret için mağaza açıyorsanız. Üyelik bilgileri firma sahibi adına düzenlenmeli. İsim soyisim,TC. Kimlik No, Vergi numarası, Banka Hesap Numarası, Aynı kişiye ait olmalı. Bunun nedeni yedi24ilan.com'da satılan ürün ödemesinin size sorunsuzca aktarılması içindir. E-Ticaret üyeliklerinde vergi no başkasına kullanıcı ada başkası banka hesap no başkasına ait olması durumlarında satılan ürün parasını sistem size ödemez taki bu bilgileri düzeltene dek para bloke kalır. 
 2. Üye Ol
 3. Siteye üyelik bilgilerinle giriş yap.
 4. İlk ilanı vermeden ünce üyeliğinizi günceleyin zaten yapacağınız ilk işlemde size üyelik sayfanıza yönlendirecektir.
 5. Kişisel bilgileri güncleyin
 6. Banka hesap no ekleyin
 7. Mağaza aç şeçeneğini tıklayın
 8. Mağazanızı oluşturun sırası ile 
 9. Mağaza adınız
 10. Firma adresi
 11. Varsa sabit telefon yoksa boş geçin.
 12. Vergi Numarası 
 13. Ver Dairesi
 14. Faliyet Alanınız
 15. Firma Tipi seçen ( gerçek kişilik veya tüzel )
 16. Ticari ünvan şahıs firma adınızı yazın
 17. Mağaza ismini belirleyin yani ( örnek gürbüz )
 18. Mağaza açıklaması kısaca firmanızı tanıtan neler yaptığınızı anlatın. 
 19. Varsa Logo Yoksa işinizle alakalı bir resim seçin ölçüleri 200 * 110
 20. Mağaza Slider resmi ölçüleri yani rsim boyutu 1200 * 250 ebatında olsun. Güzel bir görsel mağazanıza ve size güven verecektir. 
 21. Mağaza Tipi ve süresi seçin uzun süre bizimle çalışacağınızı varsayarak 12 Ay 450 İlan Kotalı seçeneği seçin.
 22. Ödeme kısmı orada havale eft seçeneğini seçin. ( Mağaza ücreti 0 TL Olduğu için herhangi bir ödeme olmayacaktır. sistemden kaynaklı. 
 23. Ve en son alta devam et seçeneğini tıklayın ödeme sayfasınıda herhangi bir yeri tıklamadan devam devam diyerek mağazanızı açın.
 24. YEDİ24İLAN.COM TAAHHDÜT EDER HİÇ BİR KULANICIDAN MAĞAZA ÜCRETİ TALEP EDİLMEYECEKTİR. YAYIN POLİTİKAMIZ GEREĞİNCE. iLERİDE DEĞİŞİKLİK OLMASI DURUMLARINDA MEVCUT MAĞAZA SAHİPLERİ MAĞAZA SÜRELERİ DOLANA DEK YAYIN POLİTAKSI DEĞİŞİKLİĞİ KAPSAM DIŞINDA KALACAKTIR YENİ AÇILACAK MAĞAZALAR İÇİN GEÇERLİ OLACAKTIR.