İlk uçan araba satışa çıktı


599,000 USD

İSTANBUL / BÜYÜKÇEKMECE / KUMBURGAZ MAH.

İlan No
685

İlan Tarihi
13-12-2019

Atilla Gürbüz
Üyelik Tarihi : 21 Temmuz 2019
Kullanıcı Mağazası
Tel :

Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

İlan Açıklaması

Amerika Birleşik Devletlerinin Florida eyaletinin Miami şehrinde dünyada ilk defa seri üretime geçilen İlk uçan otomobil satışa sunuldu şimdiden daha ön siparişleri alınmaya başlandı ve 70.000 siparişi ulaşıldığı açıklandı. Uçan Otomobil.

Satışa sunulan Uçan otomobilin kullanmak için hem karada otobanlarda kullanılan ehliyet hem de hava uçuşu için lisans sahibi olanlar kullanabilecek.

Pioneer kişisel hava aracı pal-v olarak adlandıran üç tekerlekli ve 2 yolcu kapasiteli uçan otomobil 230 beygir gücünde Hollandada yapımı bir motora sahip olduğu açıklandı.

Dünyanın ilk uçan otomobilinin karbon fiber ile üretildiği titanyum ve alüminyum alaşımlardan oluşturulduğu aktarıldı sadece 600 kilogram ağırlığındaki Uçağın kalkış için 164 kilometre uzunluğunda ve 30 metre genişliği 1 pist gerektiriyor. Din germans pal-v Motosiklete benzer bir taşıma sistemi var otomobil temel özellikleri ise aracın tepesinde yarasa kanadı gibi katlanan ve toplanan motor kanatları aracın 10 dakika içinde bir arabadan uçan bir arabaya dönüştüğü ve zeminde 0dan 100 kilometreye 8 saniyede çıkabileceği açıklandı.


325 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Sokak Görünümü
Benzer İlanlar
İlk uçan araba satışa çıktı
599,000 USD