1 TL

BALIKESİR / BANDIRMA / BEYKÖY MAH.

İlan No
590

İlan Tarihi
20-11-2019

Kimden
Mağazadan

Atilla Gürbüz
Üyelik Tarihi : 21 Temmuz 2019
Kullanıcı Mağazası
Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

İlan Açıklaması

ü  Saat zamanı bize gösterdiği için vazgeçilmez bir obje olarak kendini her zaman hatırlatan bir vazgeçilmezdir. Çok eski yıllarda kum saati,Su Saati, ve güneş takip edilerek zaman anlaşılmaya çalışılırdı. Saat ilk olarak MÖ 4000 lü yıllarda mısırda kullanılmaya başlanmış ve bu güneşi takip ederek elde edilip keşif edilmiştir. Güneş her gün doğup batmasını takip ederek günün ve zamanın ne olduğunu anlamaya başlamıştır.

ü  İnsanlar zaman ilerledikçe daha farklı yollar bulmak için çalışmalar yaptılar. Daha iyi daha güvenli zaman ölçmeye yarayan buluşlar elde ettiler. Teknoloji son yüz yılın başlarında daha ileri seviyelere ulaşınca kurmalı saat’ler üretilmeye başlandı. Şehir meydanlarına dev saat kuleleri inşa edildi. Günümüzde halen bu tarihi saat kuleleri sağlam ve dik bir şekilde insanlara zamanı göstermeye devam ediyorlar.

ü  1930 yılında kendinden kurmalı ilk kol saat’i icat edildi.  John Harwood tarafından ilk kurmalı kol saati icadından sonra 1952 yılında kurulmadan pil ile çalışan saat piyasaya sürüldü.

ü  İlk zamanlar oldukça pahalı olan bu saat’ler artık günümüzde herkes tarafından satın alınabilir oldu. Üretilen dijital,Kurmalı,Pilli ve nabız ile çalışan saatler piyasaya çıkınca bir çok kişinin kolunda kurmalı veya pilli saat görmek sıradan oldu. Artık insanlar saati bir zaman gösteren aygıt olarak değil giydikleri elbiseye uygun aksesuar olarak kullanmaya başladılar. Bir kişide birden fazla saat dolabında bulundurdukları ve bu saatleri elbiselerine uygun aksesuar olarak kullanmaya başladılar.

ü  Şimdilerde artık oturduğunuz yerden internet’ten saat siparişi vermenize olanak sağlayan E- Ticaret siteleri çıktı. Bu sitelerden biri ise online alışveriş yapmanıza olanak sağlayan Türkiye geneline satış yapmanıza imkan sunan Yedi24ilan.com seri ilan sitesi olarak siz saat severlerin güvenli bir ortamda alışveriş yapmanızı sağlamakta.

ü  Saat satarak ek gelir elde etmek isteyen veya online ticaret ile uğraşan saat satan kurumsal ve bireysel satış yaparak ek gelir elde ederler. Siz online alışveriş sistemlerini kullanarak satış yapmak isteyen saat satıcılarına. Güvenli Alışveriş Sistemi olan GET kulanarak satış yapmanıza olanak sağlayan online alışveriş sitesi olana yedi24ilan.com ilan sitemizden hemen üyelik açarak ücretsiz mağaza açıp anında ilanlarınızı girerek hemen satış yaparak gelir elde edebilirsiniz.


300 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Sokak Görünümü
Benzer İlanlar