civciv çıkım makinası


2,364 TL

ANTALYA / ALANYA / FIĞLA MAH.

İlan No
522

İlan Tarihi
31-07-2020

Kargo Ücreti
Ücretsiz Kargo

Kargo Süresi
3 İş Günü

Hemen Satın Al
EFE KULUÇKA MAKİNELERİ LTD.ŞTİ
Üyelik Tarihi : 30 Temmuz 2019
Kullanıcı Mağazası
Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

Reklam Alanı
İlan Açıklaması

civciv çıkım makinesi


Civciv gelişim sonrası çıkım makinesi son 3 günde çıkım için kullanılır. Civciv lerin rahat çıkımı için otomatik civciv çıkım makinesi kullanılır. Civciv çıkım makinesi otomatik nem ve ısıyı otomatik kontrol eder. Civciv çıkım makinesi son 3 günde olan çıkım da ısıyı ve nemi sabitleme görevini çok iyi yapar. Civciv çıkım makinesi içerisinde otomatik ısı sensörü ve otomatik nem sensörü ile çok hassas ölçüm yapar ve dengeyi sağlar. Civciv çıkım sepeti makine içerisinde mevcuttur ve yeni çıkım yapan civcivler makine içerisinde 1 gün kalabilirler. Civciv çıkım makinesini büyük Ticari Efe Kuluçka Makineleri yanında almanızı tavsiye ederiz. Bu şekilde farklı kuluçka makinesinde gelişim yapar ve son 3 gün kala EFE civciv çıkım makinesi içerisinde çıkım alabilirsiniz. Yani gelişim kuluçka makinenize değişik günlerde yumurta yüklemesi yapabilirsiniz. Civciv çıkım makinesine dahil olan ise otomatik şamandıralı su deposu vardır ve su şebekeye bağlandıktan sonra su ihtiyacını makine kapağını açmadan tedarik eder. Civciv çıkım makinesi EFE Kuluçka Makineleri garantisi ve güvencesi ile satılmaktadır ve 1 yıl garantilidir.çıkım makinesi

​​Önemli: Lütfen makinenin iç sıcaklığını harici bir hassas ısı ölçer ile mutlaka ölçünüz, fark çıkacak olursa teknik servis hizmetimizi arayınız.

Kargo ücreti: 300 TL arasında makine büyüklüğüne göre değişir ve Alıcı tarafından ödenir.

Su tankı şamdandıralı ve su hortumu bağlanır.

civciv çıkım makinesi özellikleri:

Model

EFE - Civciv çıkım makinesi

Kapasite

350 Tavuk, 350 Ördek, 90-120 Kaz, 650 -700 Bıldırcın Yumurta

Civciv çıkım oranı

90

Güç (Watt)

100

civciv çıkım makinesi

0.74 * 0.64 * 0.90(m)

Sıcaklık kontrol hassasiyeti

±0.1°C

Nem kontrol hassasiyeti

±5RH

Garanti

1 Yıl


Görünüm

Alüminyum alaşımlı levha yapısı

Sıcaklık göstergesi aralığı

5 - 60°C

Civciv çıkım oranı

≥90

Sıcaklık ölçümü doğruluğu

 ±0.1°C

Nem ölçümü doğruluğu

≤±0.1°C

Sıcaklık kontrol hassasiyeti

±0.1°C

Nem kontrol hassasiyeti

±5RH

Kontrol panel çıkış özellikleri

(Orta) 4 (sıcaklık kontrolü, sol - yumurta üzerinde, sağ yumurta üzerinde alarm kontrolü)

Ticari Efe Kuluçka Makinelerinde kullanılan ticari kumanda paneli ful otomatik çalışır. Makine size standart fabrika ayarları ile gönderilir.
Fabrika ayarları ısı 37.8 derecede ve nem ise 65 derece sabit olur. Panelde 2 sıra gösterge mevcuttur ( ısı ve nem ) altta olan göstergeler makinede olması gereken değerlerdir, üstte olan göstergeler ise o anda makinenin içinde olan değerlerdir. Sizin dikkat etmeniz gereken ise bu 2 değerlerin eşit çalışmasıdır. 

Ticari Efe Kuluçka Makineleri nasıl çalışır?

1. Makine içinde bulunan su haznesinin su şamandırasını su şebekesine bağlayınız, eğer yakında su şebekesi yok ise musluklu bir bidon bağlayınız, neden musluklu bidon? bidonda yeterince basınç olmadığından su şamandırası su deposuna su damlatır ve su haznesi taşar.
2. Ticari Efe Kuluçka Makinesinin ana güç düğmesini açınız, fan düğmesini açınız ( sürekli çalışması gerek ).
3. UP düğmesine kısa basıp bırakın ve çevirme sistemi ortaya yatay duruma gelince tekrar UP düğmesine kısa basıp bırakınız.
4. Sarı çıkım sepetini dışarı alınız, beyaz yumurta viyolüne yumurtaları diziniz, çevirme sistemine yerleştiriniz ve kapağı kapatınız.
5. Yumurta viyolü nü yükledikten sonra çevirme sitemini 45 dereceye getirmek için UP düğmesine kısa basıp bırakın.
6. UP ve DOWN düğmelerine aynı anda basılı tutun ve DIT sesi çıkınca bırakınız.
7. Şimdi kanatlı yumurta cinsine göre gelişim ve çıkım derecelerini otomatik ayarlamak için Mode düğmesine 3-5 saniye basılı tutun ve kanatlı cinsini seçiniz. Mode düğmesine her uzun basılı tutmada otomatik olarak komut değişecektir. Bu seçimden sonra Ticari Efe Kuluçka Makinelerinin kumanda panelinde değişiklik yapamazsınız. Yumurta cinsine göre çıkıma son 3 kala makine kendisi ısı ve nem ayarlarını yapacaktır, siz sadece su haznesinde su olmasını sağlamanız gerek.
8. Çıkım günü geldiğinde çevirme sisteminin ortada yatay durmasını sağlamak için 3 nolu tarifi uygulayın ve beyaz viyol daki yumurtaları sarı sepete aktarın ve sarı sepetleri çevirme sistemine yerleştirerek makinenin kapağını kapatınız.
9. Çıkan civcivleri bir güne kadar makine içinde tutunuz ve her hangi bir yem veya su vermeyiniz. 
10. Tüm civcivler çıktıktan sonra makinenin çalışmasını durdurunuz ( fişini mutlaka prizden çekiniz ). Sepet ve makine iç temizliğini yapınız ( nem ve ısı sensörlerine su gelmeyecek şekilde poşetleyin ).
11. Makine kuruduktan sonra kapağı kapatın ve yeni yükleme yaparken yine bu uygulamayı yapınız. 

Mode komutları ve özellikleri resimde olanlardır.
Chicken = Tavuk
Duck = Ördek
Dove = Güvercin
Pheasant = Sülün

EFE - Civciv çıkım makinesi kullanım talimatları:


217 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Sokak Görünümü