infarared hayvan barınak/kümes ısıtıcı


89 TL

ANTALYA / ALANYA / FIĞLA MAH.

İlan No
515

İlan Tarihi
31-07-2020

Kargo Ücreti
Alıcı Öder

Kargo Süresi
3 İş Günü

Hemen Satın Al
EFE KULUÇKA MAKİNELERİ LTD.ŞTİ
Üyelik Tarihi : 30 Temmuz 2019
Kullanıcı Mağazası
Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

İlan Açıklaması

150 veya 250 watt infrared ısıtıcı stok durumuna göre gönderilir.

infrared ısıtıcı az elektrik tüketir ve mutlaka bir termostata bağlanarak sıcaklık ayarını gereken ısıda tutmaktır. Tek bir termostata istediğiniz kadar infrared kümes ısıtıcı bağlayabilirsiniz. infrared lambası olarak halk dilinde adlandırılan infrared  ısıtıcı az miktarda kırmızı ışık saçar . infrared ısıtıcılar ile hayvanlarınızı istediğiniz ve gereken sıcaklıkta büyütürsünüz. infrared civciv ısıtıcı sayesinde kanatlı hayvan yavruları sağlıklı ve rahat şekilde büyüyeceklerdir. infrared civciv büyütme lambası bildiğimiz evdeki kullanılan duya takılır ve montajı çok kolaydır. infrared ısıtıcı sıcaklık termostat ile ayarlama imkanı mevcuttur. infrared ampule termostat bağlantısı ile aynı bir ayarlı ısıtıcı gibi hale getireceksiniz.

infrared lambası neden sağlıklıdır? neden alışılmış ısıtıcı ampul kullanılmaz?, infrared hayvan ısıtıcı lambası az ışık saçtığından rahat uyku uyuyarak daha hızlı büyürler ve infrared  ısıtıcı lamba gözlerine zarar vermez.

infrared ısıtıcı lamba Efe Kuluçka Makineleri güvencesi satılmaktadır ve kredi kartı ile satın alma, banka havalesi ile satış veya kapıda ödemeli sipariş verebilirsiniz.

infrared ısıtıcı özellikler:
220 Volt / 150 Watt
220 Volt / 250 Watt seçeneği fiyat farkı ile
E27 Duy
Cam genişliği 12.5 cm den başlar
Uzunluğu 14 cm den başlar
Ağırlık 50 gram

Elektrik tüketimi:
Sürekli çalışması durumunda günlük yaklaşık 85 Kuruş elektrik harcaması olacaktır. Termostat sayesinde bu rakam yarıya düşecektir.

infrared ısıtıcı lambası uzun ömürlü ve sürekli çalışma halinde yaklaşık 1 yıl ömrü vardır. 

infrared ısıtıcı ampul ile her türlü kanatlı hayvanlar ve sürüngen hayvanlar için sıcaklık sağlanır. Bazı Müşterilerimiz bu ürünlerimizi solucan gübresi ısıtmada dahi kullanıyorlar. Keklik yavruları,köpek,kedi, kaz yavruları, bıldırcın yavruları, sülün yavruları da ısıtıcılarımız için kullanılır.

Önemli NOT: infrared ısıtıcıları mutlaka bu örnek termostat ile çalıştırınız:


1094 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Sokak Görünümü