Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Yedi24ilan ilan sitemiz 2014 yılından bugüne aktif ve ilan siteleri arasında bir yer edinme ilan veren ve ilan verecek olan kullanıcılarına daha hızlı güvenilir hizmet vermeyi gaye ve amaç edinmiştir. Bu ilan sektörü oldukça fazla sayıda kategori ve içerik barındırdığı için her geçen gün gelişerek daha iyi hizmet sunmaya özen gösteriyoruz.

Yedi24ilan yeni yüzü ve yazılımı ile 2019 temmuz ayında yeniden sıfırdan daha iyi olanaklar sunarak ilan verecek, mağaza açamayı düşünen kulanıcılarına çok kısa bir süre sonra ( GET ) yani güvenli alışveriş sistemini de aktif ederek alıcılar ile satıcılara daha sağlıklı ve güvenli bir plartform’da buluşturmayı ve güvenli alışveriş imkanını’da sağlayacaktır.

İnternet üzerinde ister kurumsal ister bireysel satış yapmak isteyen bütün herkesi daha uygun şartlarda yedi24ilan.com ilan sitesinde ürünlerini mağaza açarak veya ilan vererek satış yapmalarına imkan tanıyacaktır.

YEDİ24İLAN KATEGORİLER

  1. Emlak,Vasıta,Yedek Parça & Tuning,İkinci El ve Sıfır Alışveriş,İş Mankineleri  & Sanayi,İş İlanları,Özel Ders Verenler,Hayvanlar Alemi,Yardımcı Arayanlar. Kategorilerde siz kulanıcılarımıza daha iyi ve daha uygun fiyat politikası ile sunmayı prensip edinmiştir.