Ücretsiz Mağaza Açın

16-01-2020 09:49:38

Sizde ürünlerini satmak için yedi24ilan.com online alışveriş sitesinde mağaza açın. Güvenli alışveriş sistemi ile alıcılarınıza ürünlerinizi sergileyerek ikinci bir iş yerinizde yedi24ilan.com sitesinde yer alsın. 

ÖDEME GÜVENCESİ

Güvenlik alt yapımızı sağlayan iyizico güvencesi ile ödemeleriniz aynı zaman'da yedi24ilan.com güvencesi altındadır. Ürün satışı olduktan sonra ürün alıcıya ulaştıktan sonra en geç 1 hafta içinde ödemeniz hesabınıza geçer. 

KARGO ANLAŞMALARI

Yedi24ilan.Com kargo firmaları ile yapmış olduğu anlaşmalar ile size daha avantajlı fiyatlar ile kargo hizmeti verilmekte. 

E-TİCARET YAPIN FIRSATI KAÇIRMAYIN

E-Ticaret yapmak için imkan arayan ve yapan herkes bizimle yedi24ilan.com ile çalışabilir. Değişen bir politikamız olmaz başta nasıl başladıysanız politakalarımız yasal mevzuatlar dişında yeni yılın ilk günü gerekli görülürse politika değişikliğine gidilir. Bu gün veya 4 ay sonra bizde mağaza açan ürün satan firma veya bireysel satışı bir sonraki yılın ilk gününe dek aynı şartlarda hizmet almaya devam eder. Yasal bir zorunluluk olmadıkça her hangi bir farklı sorun yaşanmaz. 

BİRDEN FAZLA MAĞAZA AÇMANIZA GEREK OLMADAN

Tek bir mağaza açarak online e-ticaret yapama imkanınız vardır. Yedi24ilan.com tek bir üyelik tek bir mağaza açarak ister Giyim ister otomobil yedek parça ister elektronik ürün satın veya hepsini bir arada yapıyorsanız tek mağaza ile her türlü kanunlar aykırı olmayan ğrğnğ ilen vererek get ile satış yapabilirsiniz. 

Yorumlar