1,888 TL

HATAY / ANTAKYA / HARAPARASI MAH.

İlan No
238

İlan Tarihi
08-09-2019

Marka
Fabrikasyon

Kimden
Mağazadan

mahmut taner özer
Üyelik Tarihi : 06 Eylül 2019
Kullanıcı Mağazası
Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

İlan Açıklaması

C.Scope CS3MXİ Dünyanın en çok tercih ettiği cihazlardan birisi durumundaki C.Scope CS3MXİ metal arama dedektörleri, Gümüş Dedektör kampanya ve indirimli fiyatlarıyla şimdi Türkiye’deki alan tarayıcılarına sunuluyor. Gelişmiş özellikler ve ergonomik tasarımıyla sınıfındaki cihazlardan çok daha iyi olan C.Scope CS3MXİ ile toprak altına hükmetmeye ne dersiniz? Her türlü madene tam isabet C.Scope CS3MXİ cihazıyla hedeflediğiniz madene ulaşmak çok daha kolay olacak. Birçok metal arama dedektöründen farklı olarak, gelişmiş tarama sistemine sahip olan C.Scope CS3MXİ cihazı, derinlik ve algılama konusunda yüksek performans sağlıyor. Bu sayede toprak altındaki uyuyan madenleri uyandırabilecek, hedefinize çok daha kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz. C.Scope CS3MXİ cihazıyla her arazide tam performans C.Scope CS3MXİ cihazını bir diğer önemli özelliği, her türlü arazi koşullarında tarama sistemini revize edebilmesidir. Yani mineral bakımından yoğunluk arz eden toprak yapısında, daha güçlü sinyalle göndererek, daha doğru sonuçlara ulaşılmasını sağlar. Bu özellik sayesinde arazide yanlış tespitlerden kaynaklanan zaman kayıplarına uğramayacaksınız. Birçok arazi tarayıcısı, gösterilen sonuçların yanlış olabileceğini düşünmeden belirledikleri noktaları kazabilirler. Kazma eylemi sonucu ise negatif çıkabilir. Bu durum moral bozukluğuna sebep olur. C.Scope CS3MXİ cihazıyla bunları yaşamazsınız. En doğru sonuçları her arazi yapısında da alabilirsiniz. Ergonomik ve kaliteli gövdesiyle 4 mevsimde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Çöpleri görmeden yola devam edin! C.Scope CS3MXİ cihazı, çöp filtreleme özelliğine sahiptir. Bu büyük özellik sayesinde, arazi altında birikmiş olan çöpleri görmeden hedefinize ulaşırsınız. Çöplerle uğraşmaz ve değerli madenlerin peşinden koşarsınız. Su geçirmez özellik C.Scope CS3MXİ cihazı su geçirmez bir iskelet yapısına sahiptir. Bu nedenle her türlü hava şartlarında kullanılabilmesi mümkündür.

C.Scope CS3MXİ


Dünyanın en çok tercih ettiği cihazlardan birisi durumundaki C.Scope CS3MXİ metal arama dedektörleri, Gümüş Dedektör kampanya ve indirimli fiyatlarıyla şimdi Türkiye’deki alan tarayıcılarına sunuluyor. Gelişmiş özellikler ve ergonomik tasarımıyla sınıfındaki cihazlardan çok daha iyi olan C.Scope CS3MXİ ile toprak altına hükmetmeye ne dersiniz?


Her türlü madene tam isabet


C.Scope CS3MXİ cihazıyla hedeflediğiniz madene ulaşmak çok daha kolay olacak. Birçok metal arama dedektöründen  farklı olarak, gelişmiş tarama sistemine sahip olan C.Scope CS3MXİ cihazı, derinlik ve algılama konusunda yüksek performans sağlıyor. Bu sayede toprak altındaki uyuyan madenleri uyandırabilecek, hedefinize çok daha kolay bir şekilde ulaşabileceksiniz.


C.Scope CS3MXİ cihazıyla her arazide tam performans


C.Scope CS3MXİ cihazını bir diğer önemli özelliği, her türlü arazi koşullarında tarama sistemini revize edebilmesidir. Yani mineral bakımından yoğunluk arz eden toprak yapısında, daha güçlü sinyalle göndererek, daha doğru sonuçlara ulaşılmasını sağlar. Bu özellik sayesinde arazide yanlış tespitlerden kaynaklanan zaman kayıplarına uğramayacaksınız. Birçok arazi tarayıcısı, gösterilen sonuçların yanlış olabileceğini düşünmeden belirledikleri noktaları kazabilirler. Kazma eylemi sonucu ise negatif çıkabilir. Bu durum moral bozukluğuna sebep olur.


C.Scope CS3MXİ cihazıyla bunları yaşamazsınız. En doğru sonuçları her arazi yapısında da alabilirsiniz. Ergonomik ve kaliteli gövdesiyle 4 mevsimde dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz.


Çöpleri görmeden yola devam edin!


C.Scope CS3MXİ cihazı, çöp filtreleme özelliğine sahiptir. Bu büyük özellik sayesinde, arazi altında birikmiş olan çöpleri görmeden hedefinize ulaşırsınız. Çöplerle uğraşmaz ve değerli madenlerin peşinden koşarsınız.


Su geçirmez özellik


C.Scope CS3MXİ cihazı su geçirmez bir iskelet yapısına sahiptir. Bu nedenle her türlü hava şartlarında kullanılabilmesi mümkündür.


 32 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Sokak Görünümü
Benzer İlanlar
Asya Gold Fınder A5 Plus 2.El
3,250 TL
Makro Deep Hunter Pro 2.El 4 Başlıklı
5,770 TL
Condrad Gpr U-Gpr 900 2.El
6,250 TL
Lorenz Deepmaxx X5---35dd+1×1 metre uçurtma başlık
13,500 TL
Teknetics G2---2.El
1,650 TL
29.9 x 33 cm MONO ATX Başlık + Şaft (11x13
4,387 TL
Detech 13 Ultimate Ace Serisi Başlık
1,040 TL
Garrett Z-LINK
1,272 TL
Detech 13 Ultimate AT PRO / AT MAX / AT GOLD Başlık
1,226 TL
38x50 cm ATX Başlık + Şaft
4,957 TL
10x14 DD INFINIUM LS Başlık
1,473 TL
5x8 DD AT Başlık
1,238 TL
9x12 AT Başlık
1,138 TL
GOLD DETECTORS - QUATROFORCE ALAN TARAMA CİHAZI
17,095 TL
GOLD DETECTORS - ICON DATA
6,361 TL
GOLD DETECTORS - ELIMINATOR E-120 ( Yanlış Sinyalleri Eleme Modülü )
2,229 TL
GOLD DETECTORS - L-ROD ALAN TARAMA ÇUBUĞU
1,337 TL
Lorenz Z1 Hızlı Şarj cihazı 3,5A geniş kapsama alanlı AC girişli 90-264 VAC Euro bağlantı kablosu ile birlikte
1,114 TL
Lorenz Z1 1m x 1m double çerçeve başlık seti: iki 1m x 1m çerçeve başlık; 0,6m uzunluğunda 4 adet monte aparatı; üç konektörlü bir Y-adaptör kablosu; iki taşıma askısı
11,149 TL