2,240 TL

HATAY / ANTAKYA / HARAPARASI MAH.

İlan No
237

İlan Tarihi
08-09-2019

Marka
Fabrikasyon

Kimden
Mağazadan

mahmut taner özer
Üyelik Tarihi : 06 Eylül 2019
Kullanıcı Mağazası
Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

İlan Açıklaması

C.Scope CS4MX Avrupa’nın en çok kullanılan cihaz modellerinden birisi olan C.Scope CS4MX şimdi Gümüş Dedektör ayrıcalığıyla Türkiye’de! Birbirinden farklı ve gelişmiş özellikleriyle arazide en büyük yardımcınız olacak cihaz, gümüş, altın, bakır, krom ve diğer madenleri bulmanızı kolaylaştıracak. Üstün algılama özelliği C.Scope CS4MX modelini ayrıcalıklı kılan özelliklerden birisi, üstün bir algılama sisteminin bulunmasıdır. Hızlı sinyal gönderen cihaz, aynı zamanda hızlıca sinyalleri alır ve değerlendirir. 17kHz frekans hızı sayesinde toprak altındaki her maden artık sizin olacak. Toprak türünün bir önemi yok C.Scope CS4MX cihazı her türlü toprak türünde çalışabilecek durumdadır. Manuel veya otomatik olarak ayarlanabilen toprak filtreleme özelliği, kireçli veya kireçsiz arazilerde çok daha verimli çalışabilmenizin yolunu açıyor. Böylece zaman kaybetmeden en doğru sonuçlara ulaşarak araziyi tarayabileceksiniz. Birden alan tarama cihazı toprak filtreleme özelliğine sahip olmadığı için kireçli arazilerde düzgün bir şekilde çalışmayabilir. Buda yanlış sonuçların ortaya çıkmasına ve arazi tarayıcılarının zaman kaybetmesine neden olacak bir durumu ifade etmektedir. Sağlam ve kaliteli C.Scope CS4MX cihazı İngiltere’de tasarlanan cihaz, sağlam ve kaliteli bir iskelet yapısına sahiptir. Bu nedenle çok uzun süre kullanması mümkündür. Ergonomik yapısı sayesinde ise zorlu arazi şartlarında da kolayca taşınabilir. Su geçirmez gövdesi her mevsim kullanıma uygun olmasını sağlamaktadır. Çöpleri geride bırakın Arazi tarayıcıları bilirler, arazi içerisinde uzun zamandan beri kalmış olan çöplerin metal arama dedektörleri tarafından tespit edilmesi normal değildir. Bu durum zaman kayıplarına neden olabilmektedir. Bundan dolayı C.Scope CS4MX cihazını kullanmanız gerekir. Çünkü C.Scope CS4MX cihazı, çöpleri filtreleme özelliğine sahiptir. Böylelikle arazi altında bulunan çöpleri tespit etmez ve zaman kaybına neden olmaz. Hedefinizi bulana kadar çalışmanızı sağlar. Gümüş Dedektör’den C.Scope CS4MX cihazı almanın tam sırası Avantajlı fiyat ve uygu ödeme koşullarıyla C.Scope CS4MX cihazına hemen sahip olun. Bunun için müşteri birimimizi aramanız yeterlidir. 2 yıl garanti ve parça değişimlerinde destek sunulmaktadır. Bedava kargo ile C.Scope CS4MX adresinize teslim edilir.

C.Scope CS4MX


Avrupa’nın en çok kullanılan cihaz modellerinden birisi olan C.Scope CS4MX şimdi Gümüş Dedektör ayrıcalığıyla Türkiye’de! Birbirinden farklı ve gelişmiş özellikleriyle arazide en büyük yardımcınız olacak cihaz, gümüş, altın, bakır, krom ve diğer madenleri bulmanızı kolaylaştıracak.


Üstün algılama özelliği


C.Scope CS4MX modelini ayrıcalıklı kılan özelliklerden birisi, üstün bir algılama sisteminin bulunmasıdır. Hızlı sinyal gönderen cihaz, aynı zamanda hızlıca sinyalleri alır ve değerlendirir. 17kHz frekans hızı sayesinde toprak altındaki her maden artık sizin olacak.


Toprak türünün bir önemi yok


C.Scope CS4MX cihazı her türlü toprak türünde çalışabilecek durumdadır. Manuel veya otomatik olarak ayarlanabilen toprak filtreleme özelliği, kireçli veya kireçsiz arazilerde çok daha verimli çalışabilmenizin yolunu açıyor. Böylece zaman kaybetmeden en doğru sonuçlara ulaşarak araziyi tarayabileceksiniz. Birden alan tarama cihazı toprak filtreleme özelliğine sahip olmadığı için kireçli arazilerde düzgün bir şekilde çalışmayabilir. Buda yanlış sonuçların ortaya çıkmasına ve arazi tarayıcılarının zaman kaybetmesine neden olacak bir durumu ifade etmektedir.


Sağlam ve kaliteli C.Scope CS4MX cihazı


İngiltere’de tasarlanan cihaz, sağlam ve kaliteli bir iskelet yapısına sahiptir. Bu nedenle çok uzun süre kullanması mümkündür. Ergonomik yapısı sayesinde ise zorlu arazi şartlarında da kolayca taşınabilir. Su geçirmez gövdesi her mevsim kullanıma uygun olmasını sağlamaktadır.


Çöpleri geride bırakın


Arazi tarayıcıları bilirler, arazi içerisinde uzun zamandan beri kalmış olan çöplerin metal arama dedektörleri tarafından tespit edilmesi normal değildir. Bu durum zaman kayıplarına neden olabilmektedir. Bundan dolayı C.Scope CS4MX cihazını kullanmanız gerekir. Çünkü C.Scope CS4MX cihazı, çöpleri filtreleme özelliğine sahiptir. Böylelikle arazi altında bulunan çöpleri tespit etmez ve zaman kaybına neden olmaz. Hedefinizi bulana kadar çalışmanızı sağlar.


Gümüş  Dedektör’den C.Scope CS4MX cihazı almanın tam sırası


Avantajlı fiyat ve uygu ödeme koşullarıyla C.Scope CS4MX cihazına hemen sahip olun. Bunun için müşteri birimimizi aramanız yeterlidir. 2 yıl garanti ve parça değişimlerinde destek sunulmaktadır. Bedava kargo ile C.Scope CS4MX adresinize teslim edilir.


 28 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Sokak Görünümü
Benzer İlanlar
Asya Gold Fınder A5 Plus 2.El
3,250 TL
Makro Deep Hunter Pro 2.El 4 Başlıklı
5,770 TL
Condrad Gpr U-Gpr 900 2.El
6,250 TL
Lorenz Deepmaxx X5---35dd+1×1 metre uçurtma başlık
13,500 TL
Teknetics G2---2.El
1,650 TL
29.9 x 33 cm MONO ATX Başlık + Şaft (11x13
4,387 TL
Detech 13 Ultimate Ace Serisi Başlık
1,040 TL
Garrett Z-LINK
1,272 TL
Detech 13 Ultimate AT PRO / AT MAX / AT GOLD Başlık
1,226 TL
38x50 cm ATX Başlık + Şaft
4,957 TL
10x14 DD INFINIUM LS Başlık
1,473 TL
5x8 DD AT Başlık
1,238 TL
9x12 AT Başlık
1,138 TL
GOLD DETECTORS - QUATROFORCE ALAN TARAMA CİHAZI
17,095 TL
GOLD DETECTORS - ICON DATA
6,361 TL
GOLD DETECTORS - ELIMINATOR E-120 ( Yanlış Sinyalleri Eleme Modülü )
2,229 TL
GOLD DETECTORS - L-ROD ALAN TARAMA ÇUBUĞU
1,337 TL
Lorenz Z1 Hızlı Şarj cihazı 3,5A geniş kapsama alanlı AC girişli 90-264 VAC Euro bağlantı kablosu ile birlikte
1,114 TL
Lorenz Z1 1m x 1m double çerçeve başlık seti: iki 1m x 1m çerçeve başlık; 0,6m uzunluğunda 4 adet monte aparatı; üç konektörlü bir Y-adaptör kablosu; iki taşıma askısı
11,149 TL