2,590 TL

HATAY / ANTAKYA / HARAPARASI MAH.

İlan No
236

İlan Tarihi
08-09-2019

Marka
Fabrikasyon

Kimden
Mağazadan

mahmut taner özer
Üyelik Tarihi : 06 Eylül 2019
Kullanıcı Mağazası
Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

İlan Açıklaması

C.Scope CS6MXİ Gümüş Dedektör ayrıcalığıyla yeryüzünün en çok tercih edilen cihazı C.Scope CS6MXİ ile tanışın! Üstün performansa sahip olan cihaz sayesinde toprak altındaki madenleri bulmanız artık daha kolay olacak. Sınıfındaki diğer üründen daha hızlı, daha hassas algılama sitemi ve daha isabetli sonuçlara sahip tek cihaz! Yüksek hızda arama özelliği 17 kHz frekans hızı sayesinde zamana ve toprak altındaki madenlere hükmetmek isteyenler için ideal bir cihaz. Toprak altındaki madenleri tespit edebilmek için en hızlı frekans sisteminde çalışır ve sonuçları anında yorumlayarak, ekranında sizlere sunabilir. Hızı önemseyenler için seçilebilecek en iyi cihazlardan birisi kuşkusuz C.Scope CS6MXİ cihazıdır. Bitti mi peki? C.Scope CS6MXİ cihazının özelliklerini saymakla bitiremeyiz. Ancak burada sadece en önemlilerine yer veriyoruz. Bu nedenle diğer bir önemli özellik olarak, toprak filtreleme sisteminden bahsedeceğiz. C.Scope CS6MXİ cihazında yer edinmiş olan bu özellik sayesinde kireçli veya kireçsiz olan arazilerde de yüksek verimlilik elde edebilmek mümkün olmaktadır. Yoğun mineral yapısına sahip olan arazilerde yapılacak aramalarda, minerallerin sinyalleri engelleyici bir duvar oluşturması bu şekilde önlenmektedir. C.Scope CS6MXİ cihazıyla her arazi de aynı performansı elde etmeniz mümkündür. Çöpleri görmeyen cihaz C.Scope CS6MXİ Cihazın önemli özelliklerinden birisi de kuşkusuz çöpleri de filtreleyen yapısıdır. Bu sayede sizi hedefiniz dışında bir şeyle ilgilendirmez. Sadece hedefinizle alakalı olan madenlerde ikaz gönderir ve sonuç almanızı sağlar. Toprak altında birikmiş olan veya değersiz maden olarak sayılabilecek her şeyde C.Scope CS6MXİ cihazı otomatik filtreleme sistemini devreye sokar. Kolay kullanım ve ergonomik yapı Herkesin çok kolay bir şekilde kullanabileceği sisteme sahiptir. Bu nedenle daha önce bu tür bir cihaz kullanmayanlar da kısa sürede cihaza hakim olacakladır. Bununla beraber ergonomik yapıda tasarlanmıştır. Hafif olduğu için arazi de zorluk çıkartmaz. Su geçirmez yapıya sahip bir cihazdır. Her türlü hava koşulunda kullanılması mümkündür. Gümüş Dedektör ile C.Scope CS6MXİ cihazına hemen sahip olun! Fırsattan yararlanın.

C.Scope CS6MXİ


Gümüş Dedektör ayrıcalığıyla yeryüzünün en çok tercih edilen cihazı C.Scope CS6MXİ ile tanışın! Üstün performansa sahip olan cihaz sayesinde toprak altındaki madenleri bulmanız artık daha kolay olacak. Sınıfındaki diğer üründen daha hızlı, daha hassas algılama sitemi ve daha isabetli sonuçlara sahip tek cihaz!


Yüksek hızda arama özelliği


17 kHz frekans hızı sayesinde zamana ve toprak altındaki madenlere hükmetmek isteyenler için ideal bir cihaz. Toprak altındaki madenleri tespit edebilmek için en hızlı frekans sisteminde çalışır ve sonuçları anında yorumlayarak, ekranında sizlere sunabilir. Hızı önemseyenler için seçilebilecek en iyi cihazlardan birisi kuşkusuz C.Scope CS6MXİ cihazıdır.


Bitti mi peki?


C.Scope CS6MXİ cihazının özelliklerini saymakla bitiremeyiz. Ancak burada sadece en önemlilerine yer veriyoruz. Bu nedenle diğer bir önemli özellik olarak, toprak filtreleme sisteminden bahsedeceğiz. C.Scope CS6MXİ cihazında yer edinmiş olan bu özellik sayesinde kireçli veya kireçsiz olan arazilerde de yüksek verimlilik elde edebilmek mümkün olmaktadır. Yoğun mineral yapısına sahip olan arazilerde yapılacak aramalarda, minerallerin sinyalleri engelleyici bir duvar oluşturması bu şekilde önlenmektedir. C.Scope CS6MXİ cihazıyla her arazi de aynı performansı elde etmeniz mümkündür.


Çöpleri görmeyen cihaz C.Scope CS6MXİ


Cihazın önemli özelliklerinden birisi de kuşkusuz çöpleri de filtreleyen yapısıdır. Bu sayede sizi hedefiniz dışında bir şeyle ilgilendirmez. Sadece hedefinizle alakalı olan madenlerde ikaz gönderir ve sonuç almanızı sağlar. Toprak altında birikmiş olan veya değersiz maden olarak sayılabilecek her şeyde C.Scope CS6MXİ cihazı otomatik filtreleme sistemini devreye sokar.


Kolay kullanım ve ergonomik yapı


Herkesin çok kolay bir şekilde kullanabileceği sisteme sahiptir. Bu nedenle daha önce bu tür bir cihaz kullanmayanlar da kısa sürede cihaza hakim olacakladır. Bununla beraber ergonomik yapıda tasarlanmıştır. Hafif olduğu için arazi de zorluk çıkartmaz. Su geçirmez yapıya sahip bir cihazdır. Her türlü hava koşulunda kullanılması mümkündür.


Gümüş Dedektör ile C.Scope CS6MXİ cihazına hemen sahip olun! Fırsattan yararlanın.37 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Sokak Görünümü
Benzer İlanlar
Asya Gold Fınder A5 Plus 2.El
3,250 TL
Makro Deep Hunter Pro 2.El 4 Başlıklı
5,770 TL
Condrad Gpr U-Gpr 900 2.El
6,250 TL
Lorenz Deepmaxx X5---35dd+1×1 metre uçurtma başlık
13,500 TL
Teknetics G2---2.El
1,650 TL
29.9 x 33 cm MONO ATX Başlık + Şaft (11x13
4,387 TL
Detech 13 Ultimate Ace Serisi Başlık
1,040 TL
Garrett Z-LINK
1,272 TL
Detech 13 Ultimate AT PRO / AT MAX / AT GOLD Başlık
1,226 TL
38x50 cm ATX Başlık + Şaft
4,957 TL
10x14 DD INFINIUM LS Başlık
1,473 TL
5x8 DD AT Başlık
1,238 TL
9x12 AT Başlık
1,138 TL
GOLD DETECTORS - QUATROFORCE ALAN TARAMA CİHAZI
17,095 TL
GOLD DETECTORS - ICON DATA
6,361 TL
GOLD DETECTORS - ELIMINATOR E-120 ( Yanlış Sinyalleri Eleme Modülü )
2,229 TL
GOLD DETECTORS - L-ROD ALAN TARAMA ÇUBUĞU
1,337 TL
Lorenz Z1 Hızlı Şarj cihazı 3,5A geniş kapsama alanlı AC girişli 90-264 VAC Euro bağlantı kablosu ile birlikte
1,114 TL
Lorenz Z1 1m x 1m double çerçeve başlık seti: iki 1m x 1m çerçeve başlık; 0,6m uzunluğunda 4 adet monte aparatı; üç konektörlü bir Y-adaptör kablosu; iki taşıma askısı
11,149 TL