Alanya Mahmutlar Çilingir Anahtarcı


1 TL

ANTALYA / ALANYA / MAHMUTLAR MAH.

İlan No
1386

İlan Tarihi
21-10-2020

Ali ÇETİN
Üyelik Tarihi : 23 Eylül 2020
Tel :

Güvenlik İpuçları

İlgilendiğiniz aracı veya emlak ilanını görmeden kapora olarak bir ödeme yapmayın, para göndermeyin.

İlan Açıklaması

Mahmutlar Çilingir Servisi İçin firmamız 7/24 gece gündüz açık size en yakın nöbetçi çilingir ustamızı acil gönderebiliriz bize ihtiyacınız olduğu her an hizmet talebinde bulunabilirsiniz. merkez yada diğer ilçeler olsun fark etmez nöbetçi ustalarımız mevcut.

Öncelik belirtmek gerekirse Mahmutlar Anahtarcı hizmetleri gece ve hafta sonu pazar gün de dahil olmak üzere nöbetçi ustalarımız sayesinde aralıksız devam etmektedir. Mahmutlar’da 7/24 açık acil anahtarcı servisine ihtiyacınız varsa çekinmeden dilediğiniz süre zarfında bizi arayabilirsiniz.

Mahmutlar Anahtarcı olarak verdiğimiz hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz: oto araba kapısı açma, kilitli çelik kapı açma, kilit arızasına çözüm, kapı kilidi değiştirme hizmeti olduğunuz yere gelip araba kapınızı açıp kaybolan ya da arızalanan anahtarınızı çoğalma, çelik kasa açma (para kasası), hizmette sınır yok. Aklınıza gelebilecek her işlemi sağlıyoruz. Bu hizmetler verdiğimiz hizmetlerin bazılarıdır.

Alanya Mahmutlar Çilingir ustası kapıyı açarken kapıya zarar verir mi? Yıllarca bu işi icra etmiş eğitimli profesyonel olmuş ustalar ile çalıştığımızı bilmenizi isteriz. Bizden aldığınız hizmet için memnun kalmanız bizim için önemlidir. İşinde sorunlu çalışan ustalar ile çalışmadığımızı bilmenizi isteriz. Sizde hizmet aldıktan sonra fark edeceksiniz profesyonel hizmet verdiğimizi.

Alanya Mahmutlar’da gece anahtarcı servisi gün içindekine göre biraz daha farklı olmaktadır. Bu hizmeti hangi firmadan talep edersiniz edin gece ücret farkı ile karşılaşacağınızdan emin olun sadece bize özgü bir durum değildir. Gece servisi daha zahmetli hele bide yol uzun ise 2 3 saat geçiverir hiç farkına bile varmadan.

Şuan müsait ustanız var mı? Mahmutlar çilingir servisi için ilçelerinde ve kalabalık mahallelerinde servis sağlayan ustalarımız var efendim müsait olan ustamızı hizmet talep ettiğiniz adrese hızlı bir şekilde yönlendirebiliriz. Kırsal mahalleler içinde servis talebinde bulunabilirsiniz gecikmeli olsa dahi hizmet verebiliriz.

Alanya Mahmutlar Çilingir hizmetleri olarak verdiğimiz hizmetleri şu şekilde sıralayabiliriz: Kilitli çelik kapı açma, kapı göbeği değiştirme, kapı kilit arızası giderme, kilit tamiri ya da çoğalma işlemi, çelik kasa (para kasası) açma, bina kapısı kilit değiştirme vs vs bunlar verdiğimiz hizmetlerin bazıları.

Mahmutlar çilingir ustanız kapıyı açarsa kilit değişi mi? Gibi aklınızda bazı sorular uluşabilir ona istinaden açıklamak gerekirse kapı kilitli ise kilidi kırmaktan başka çare yoktur. Lakin kapı kilitli değil ise kilit değiştirmek zorunda kalmayacaksınız. Kilitli kapının kilidi kırılmadan açılması pek mümkün değildir.

Mahmutlarda pazar gün ya da hafta sonu servisimiz olup olmadığı konusunda aklınıza takılan sorular için cevapları şu şekilde sıralayabiliriz. Mahmutlar çilingir ustalarımız gece ve hafta sonu dahil hizmet vermektedir. Bize ihtiyaç duyduğunuz her ana gece ya da hafta sonu hiç fark etmek hizmet veriyor olacağız, gece nöbetçi çilingir ustalarımız her daim mevcuttur.

Mahmutlar en yakın anahtarcı aramanıza çözüm oluyoruz kapınızı sorunsuz açarak profesyonel hizmet sağlıyoruz ustalarımız bu konuda işinin ehlidirler. Yıllarca bu sektöründe hizmet vermiş bu işi yıllarca icra etmiş profesyonel olmuş ustalardır.

Bana en yakın Merkez çilingir ustası var mı? Acaba diye düşünen kullanıcılarımızı aydınlatmak adına söyleyebiliriz. Mahmutlar çilingir servisi olarak her ilçe ve kalabalık mahallelerinde ustalarımız hazır kıta bekliyorlar ilk gelen haber ile hızlıca adresinize ulaşıyorlar. Size yakın ustamız muhtemelen kırsal bölgelerde yaşamıyorsanız sizinle aynı mahallenizde hizmet veren ustalarımızdır. Çok zaman geçmeden hemen ulaşacağından emin olabilirsiniz.


217 Kişi Tarafından Görüntülendi.
Konum
Sokak Görünümü
Benzer İlanlar